ब्याडमिन्टनमा ब्रजाचार्य र पौडेल बिजयी

24

 

भैरहवा, १२ फागुन ।

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र दिवसको अवसर पारेर लायन्स क्लब अफ होली सिटी, सिद्धार्थनगरले आयोजना गरेको खुल्ला ब्याडमिन्टन प्रतियोगितामा पूर्णविर बज्रचार्य र बाबुराम पौडेलको टिम बिजयी भएको छ ।

भैरहवास्थित कवर्डहलमा आयोजित प्रतियोगितामा बज्रचार्य र पौडेलको टिमले जीवन अधिकारी र सन्तोष क्षेत्रीको टिमलाई १९–२१, २१–१२ र २१–१४ को सेटमा पराजित गरि प्रतियोगिताको विजेता बन्न सफल भएको हो । क्लबले प्रथम स्थान हासिल गर्नेलाई नगद १० हजार र द्वितियलाई नगद ५ हजारका साथमा कप, प्रशंसा पत्र र मेडल प्रदान गरेको छ ।

दुई दिनसम्म चलेको नगर स्तरीय “खुल्ला ब्याडमिन्टन प्रतियोगिता” मा १९ टिमको सहभागिता रहेको लायन्स क्लब अफ होली सिटी, सिद्धार्थनगरका अध्यक्ष सुशील गुरुङ्गले जानकारी दिए । कार्यक्रममा लायन्स ३२५ वी २ नेपालका पूर्व डिष्ट्रिक्ट गभर्नर अरुणप्रताप राणा, लायन्स ३२५वी २ का एओजी तथा संस्थापक अध्यक्ष ओमकुमार श्रेष्ठ, लायन्स क्लब अफ लुम्बिनी क्रियटिभ लेडीका संस्थापक अध्यक्ष रचना क्षेत्री, सिद्धार्थ जेसिजका अध्यक्ष कमल भण्डारी, लुम्बिनी खुकुरी क्लबका अध्यक्ष सुमन शर्मा, क्लबका निवर्तमान अध्यक्ष चन्द्रभक्त श्रेष्ठ, भुपु अध्यक्ष रामचन्द्र उपाध्याय, देवि न्यौपानेले लागयतले बोल्दै व्याडमिन्टन खेल खालि स्वस्थ शरिरको लागि मात्र नभई एक आपसमा बन्धुत्वको भावना विकास गरि सभ्य समाजको निर्माणमा समेत महत्वपूर्ण रहेको बताए ।

कार्यक्रम संयोजक देवराज न्यौपानेको स्वागत, संस्थाका द्वितिय उपाध्यक्ष संगम न्यौपानेकोे ध्वजा अभिवादन तथा राकेश गुरुङ्गको संचालनमा सम्पन्न भएको थियो ।

 

SHARE